Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretb... https://www.darabanth.com/de/391-Fernauktion/391.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Gog-Jozsef-jelzessel-Szarvas-erdei-tisztason-Olaj-vaszon-fa-keretben-70x110-cm~II2361391
2361391
10393
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretben. 70x110 cm
: tm