Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán az 1934-ben, Szegeden rendezett Nyilasy Sándor emlékkiállítás raglapjával, azon Cs. Sebestyén Károly (1876-1956) múzeumigazgató aláírásával. Dekoratív keretben, 30×40 cm/ oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, framed
Bihari Sándor (1855-1906): Kanális Velencében. Olaj, fa, jelezve jobbra lent (kissé halványan). Hátoldalán Hagyatéki kiállítás, 1906 raglapjával és másik korabeli címkével. Korabeli, szecessziós fakeretben. Külön mellékelve a régi hátlapja, egy másik korabeli címkével. 23x14 cm
Carlo Brancaccio (1861-1920): Nápoly környéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, régi fakeretben. 46x55 cm. / Carlo Brancaccio (1861-1920), Italian painter: Landscape around Naples, Italy. Oil on canvas, signed lower right. Framed. 46x55 cm.
Vastagh Géza (1866-1919): Oroszlán, Berlin, 1890. Szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19x29 / Géza Vastagh (1866-1919): Lion, Berlin, 1890. Charcoal and pastell on paper, signed lower right. 19x29 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh.
K. Spányi Béla (1852-1914): Gólyák. Olaj, vászon 70x100 cm Jelezve jobbra lent: K. Spányi B. Dekoratív, sérült, korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed
Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag (Andrássy út, Opera). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Berkes A. 40x50cm. Dekoratív, kopott fakeretben. "1894-ben végzett az Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányutat tett Párizsban. Eleinte tájképeket, később városrészleteket ábrázoló műveket festett. 1903-tól vett részt a Műcsarnok kiállításain. Egy műve a Nemzeti Galériában található." / oil on canvas, signed lower right, framed
Neogrády Antal (1861-1942): Fiatal lány a szabadban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Neogrády A. 50x60 cm Dekoratív korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed