Klassische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 66

Nyilasy Sándor (1873-1934): Tere-fere. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán az 1934-ben, Szegeden rendezett Nyilasy Sándor emlékkiállítás raglapjával, azon Cs. Sebestyén Károly (1876-1956) múzeumigazgató aláírásával. Dekoratív keretben, 30×40 cm/ oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, framed
10024.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
13

Herman Lipót (1884-1972): Naplemente tanulmány. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal, hagyatéki bélyegzővel és leltári számmal. Dekoratív fakeretben, 20×40 cm.
10025.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10026.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bihari Sándor (1855-1906): Kanális Velencében. Olaj, fa, jelezve jobbra lent (kissé halványan). Hátoldalán Hagyatéki kiállítás, 1906 raglapjával és másik korabeli címkével. Korabeli, szecessziós fakeretben. Külön mellékelve a régi hátlapja, egy másik korabeli címkével. 23x14 cm
10027.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
16

Carlo Brancaccio (1861-1920): Nápoly környéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, régi fakeretben. 46x55 cm. / Carlo Brancaccio (1861-1920), Italian painter: Landscape around Naples, Italy. Oil on canvas, signed lower right. Framed. 46x55 cm.
10028.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ökrös szekér. Olaj, fa, jelezve balra lent: Carolus Pállya. 18x26 cm. Dekoratív korabeli keretben.
10029.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vastagh Géza (1866-1919): Oroszlán, Berlin, 1890. Szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19x29 / Géza Vastagh (1866-1919): Lion, Berlin, 1890. Charcoal and pastell on paper, signed lower right. 19x29 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh.
10030.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
21

10031.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag (Andrássy út, Opera). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Berkes A. 40x50cm. Dekoratív, kopott fakeretben. "1894-ben végzett az Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányutat tett Párizsban. Eleinte tájképeket, később városrészleteket ábrázoló műveket festett. 1903-tól vett részt a Műcsarnok kiállításain. Egy műve a Nemzeti Galériában található." / oil on canvas, signed lower right, framed
10032.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x84 cm / watercolour on paper, signed lower right, framed
10033.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Neogrády Antal (1861-1942): Fiatal lány a szabadban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Neogrády A. 50x60 cm Dekoratív korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed
10034.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Ló itatás. Olaj, falemez, jelezve balra lent: Carolus Pállya, dekoratív kopott fakeretben, 11x16 cm
10035.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF