Klassische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 66

Korpács Lajos (19-20. század): Szántás szürke szarvasmarhákkal. Olaj, falemez. Jelezve balra lent: Korpács Lajos. 40x50 cm Korabeli blondel keretben.
10036.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Neogrády Antal (1861-1942): Legelésző tehenek pásztorfiúval. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kisebb korából adódó sérülésekkel (apró lyukakkal a vásznon). 75×100 cm. Dekoratív fakeretben./ oli on canvas, signed, framed, with very small damages (holes) on the canvas
10037.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Béli Vörös Ernő (1882-1922): Lány korsóval. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 53x35cm. Korabeli, dekoratív, kissé sérült fakeretben / oil on canvas, signed, framed
10038.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Romek Árpád (1883-1960): Hölgy játékokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dublírozott. Dekoratív fakeretben. 100x90 cm / oil on canvas, signed lower right, framed
10039.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10040.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Fried Pál (1893-1976): Vágtató ménes cowboyyal. Pasztell, papír. Jelzett 40x79,5 cm. Proveniencia: Korábban Szakál Géza (1883-1959) fényképész, fotóművész tulajdonában. Üvegezett fakeretben. / Pál Fried (1893-1955): Cowboy with horses. Pastell on paper. Signed. 40x79,5 cm. Framed. Provenance: Formerly Géza Szakál (1883-1939) photographer, photo artist.
10041.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Vadász Endre (1901-1944): Kondás malacokkal. Vegyes technika: szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Vadász. 35x51 cm. Dekoratív, korabeli keretben.
10042.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ámos Imre (1907-1944): A sófár. Linómetszet, papír, jelzett. Az 1940-ben megjelent Zsidó ünnepek c. mappából. 35x28 cm / Imre Ámos (1907-1944): A shofar. Linocut on paper, signed. From the album Jewish holidays (1940). 35x28 cm cm
10043.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
9

Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976): Alfred Brust portréja. Fametszet, papír, jelzés nélkül, megjelent a Genius folyóirat, 3. évf., 2 sz. mellékleteként 1921-ben. Hátoldalán nyomtatva feliratozott. 28×20 cm / Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976): Portrait of Alfred Brust. Woodcut on paper, unsigned, printed as part of the magazine Genius in 1921. Withdescription on the reverse. 28x20 cm
10044.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szabó Vladimir (1905-1991): Ablak előtt. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve balra lent: Ligatúrás jelzéssel. 26 x 39 cm / oil on wood, saigned lower left, framed
10045.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
20

Vaszary János (1867-1939): Női portré, 1930. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 30,5×22,4 cm. / Pastell on paper, signed. Slightly damaged. Framed.
10046.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10047.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF