Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm
Paur Géza (1870-1945): Tátrai hegyek. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 45×60 cm / Géza Paur (1870-1945): Tátry. Oil on canvas. Signed lower left. Framed, 45×60 cm
Katona Nándor (1864-1932): Tátrai táj. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x50 cm / Nándor Katona (1864-1932): Tatry.. Oil on wood, signed lower left. Framed. 40x50 cm.
Neogrády László (1896-1962): Tátrai havas táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm / László Neogrády (1896-1962): Snowy landscape in the Tatra (Tatry). Oil on canvas, signed. Framed. 60x80 cm
Horváth G. Andor (1876-1966): Tökhámozók. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Dekoratív fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Lukácsy János (1884-1944): Ceglédi virágos udvar, háttérben a református templommal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Kissé vetemedett. Dekoratív fakeretben. 49x65 cm