Pádly Aladár (1881-1949): Vízparti fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró restaurálással. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm / oil on canvas, signed lower right, with small restoration. Framed.
Kaufmann, Karl (1843-1901): Csónakázók. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Ch. Marchand. 37x58 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / Kaufmann, Karl (1843-1901): Down by the seaside. Oil on canvas. Signed lower left: Ch. Marchand. 37x58 cm. Framed.
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós női akt. Ceruza, papír, Jelzett, üvegezett keretben / Art nouveau nude, pencil, paper, signed, in glazed frame 42x25 cm