Klassische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 66

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, sérült keretben. 40x50 cm. / oil on canvas, signed, framed.
10060.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
10

Pádly Aladár (1881-1949): Vízparti fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró restaurálással. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm / oil on canvas, signed lower right, with small restoration. Framed.
10061.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Viski János (1891-1987): Vágta, 1940 körül. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm.
10062.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Henczné Deák Adrienne (1890-1956): Csendélet fényképpel és levéllel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x46 cm. / oil on canvas, signed, framed
10063.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Kaufmann, Karl (1843-1901): Csónakázók. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Ch. Marchand. 37x58 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / Kaufmann, Karl (1843-1901): Down by the seaside. Oil on canvas. Signed lower left: Ch. Marchand. 37x58 cm. Framed.
10064.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós női akt. Ceruza, papír, Jelzett, üvegezett keretben / Art nouveau nude, pencil, paper, signed, in glazed frame 42x25 cm
10065.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF