https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 275
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2159976
17569
374
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp.,1958., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2160247
17570
374
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vajthó László: Halhatatlan magyar irodalom. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2108396
17571
374
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáry Krisztián: Így szerettek ők. Magyar irodalmi szerelmeskönyv. Bp., 2012., Corvina. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2123806
17572
374
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pilinszky János: Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp.,1981,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2123809
17573
374
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek. 1940-1970. Pozsony, 1971., Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2116332
17574
374
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: Magam helyett. (Tanulmány az életemről.) Bp., 1943, Turul. Félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2063669
17575
374
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Bp., é.n., Genius Kiadás, 268+4 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapokon ceruzás jegyzetekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2160312
17576
374
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar öntudat kistükre. Bp., 1943., Felső Kereskedelmi Iskolai Tanárok Nemzeti Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2072266
17577
374
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 406 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2088911
17578
374
0
4400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
2072763
17579
374
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Mária látogatói. Kabos Ede munkái. Bp.,1910, Pallas, 282+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2039400
17580
374
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Ede: A falu rossza. Eredeti népszínmű. Bp., é.n. Pfeifer Ferdinánd. Korabeli amatőr papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse