Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp.,1958., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17569.

Rufpreis:
800 HUF

Vajthó László: Halhatatlan magyar irodalom. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17570.

Rufpreis:
800 HUF

17571.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pilinszky János: Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp.,1981,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek. 1940-1970. Pozsony, 1971., Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
17573.

Rufpreis:
1 000 HUF

17574.

Rufpreis:
1 200 HUF

17575.

Rufpreis:
1 400 HUF

A magyar öntudat kistükre. Bp., 1943., Felső Kereskedelmi Iskolai Tanárok Nemzeti Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel.
17576.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 406  p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17577.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17578.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

17579.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Ede: A falu rossza. Eredeti népszínmű. Bp., é.n. Pfeifer Ferdinánd. Korabeli amatőr papírkötésben.
17580.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF