Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Blaskó Mária: Colombus tojása. Bp.,én., Apostol. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított címlappal.
17533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csalog Zsolt: M. Lajos 44 éves. + Sztáray Zoltán: A recski kényszermunkatábor. 1977, 1981, Független Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17534.

Rufpreis:
8 000 HUF

Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói aranyozott bőrkötés, enyhén kopottas állapotban, ajándékozói bejegyzéssel
17535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbók Attila: A színásznő. Karrier-regény. Teuchert Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Világirodalom. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
17536.

Rufpreis:
1 200 HUF

17537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kónya Lajos: Emlék és intelem. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
17538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ranschburg Jenő: Gyerekségek. Borsi Vera rajzaival. Bp.,(1992), Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17540.

Rufpreis:
1 200 HUF

17541.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, részben elvált borítóval.
17542.

Rufpreis:
1 200 HUF

17543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17544.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF