Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2190289
17533
374
Blaskó Mária: Colombus tojása. Bp.,én., Apostol. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított címlappal.
2191236
17534
374
Csalog Zsolt: M. Lajos 44 éves. + Sztáray Zoltán: A recski kényszermunkatábor. 1977, 1981, Független Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2190343
17535
374
Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói aranyozott bőrkötés, enyhén kopottas állapotban, ajándékozói bejegyzéssel 2190296
17536
374
Orbók Attila: A színásznő. Karrier-regény. Teuchert Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Világirodalom. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
2189811
17537
374
2189964
17538
374
Kónya Lajos: Emlék és intelem. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
2189205
17539
374
Ranschburg Jenő: Gyerekségek. Borsi Vera rajzaival. Bp.,(1992), Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
2189963
17540
374
Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. 2160329
17541
374
Ady Endre: Ady Endre válogatott versei. Válogatta Dóczy Lajos. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp.,1921, Pallas, 234+2 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi). Félbőr-kötésben, kopott borítóval, pótolt gerincel. 2147066
17542
374
Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, részben elvált borítóval.
2173418
17543
374
B. Csűrös Emilia: Kalotay Margit esküvője. Budapest é.n. Szent István Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kopottas állapotban
2168867
17544
374
Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF