Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

17557.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

17558.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kolozsvári Grandpierre Emil: Egy potenciavadász följegyzései az összeomlás után. Bp., 1989, Magvető. Szerző által dedikálva. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
17559.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bitó László: A névtelen evangéliuma. Amely minden népet feloldoz az isten gyilkosság förtelmes bűne alól. Bp., 2011., Argumentum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.
17560.

Rufpreis:
1 800 HUF

17561.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés.
17562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh László: A medve-utcai polgári. Első kiadás. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés.
17563.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17564.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1907.,Athenaeum, X+375+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, több 'üres' lapon és laprészen ceruzás bejegyzésekkel.
17565.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos
17566.

Rufpreis:
1 200 HUF

17567.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942., Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel.
17568.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF