Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2184403
17485
374
Tóth Kálmán: Huszonöt év után. Tóth Kálmán összes válogatott költeményei. I.-II kötet. Pest, 1872, nyomtatott Kocsi Sándornál. Későbbi félvászon kötés, kissé kopott borítóval, első és utolsó néhány lap foltos.
2170527
17486
374
Tóth Béla: Szálló ígék lexikona. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Szecessziós vászonkötés. 2190893
17487
374
Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére napjaink hazafias költői terméséből. Bp., 1925. Magyar Nemzeti Szövetség. 48p.
2190664
17488
374
Wlassics Tibor: Világok tusáján 1914-1915 Versek. Bp., 1916. Pátria 78p. Kiadói papírkötésben 2191529
17489
374
4db vegyes könyv tétel: Legujabb és legteljesebb virágnyelv. Bp., é.n., Mehner Vilmos; Csehi Gyula - Mikó Imre: Gondolatok a szerelemről. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó; Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. H.n., 1989, Helikon Kiadó; Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések. H.n., 1986, Helikon Könyvkiadó
2187729
17490
374
Turi-Turgonyi András: Ősszel kezdődött. Bp., 1944. Takács Lajos könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
2185008
17491
374
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 2168853
17492
374
2187852
17493
374
2164386
17494
374
2187593
17495
374
Nagy László: Adok nektek aranyvesszőt. Összegyűjtött prózai írások. Bp.,1979., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2187558
17496
374
Weöres Sándor: Merülő Saturnus. Bp., 1968., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF