Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

17473.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodnár László: Az isteni hatalomban való részesedés fokozatai és Izrael küldetése. Bp.,1936., (Neuwald Illés-ny.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos.
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Röck Gyula: A természet gyógytényezői és a szentírás. Bp., [1933], Kókai Lajos, 159+32 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
17475.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boross Mihály: Asztrológia, csillagjóslás, horoszkóp. Jorio könyve a horoszkópkészítésről és az emberi sorsról, melyet az asztrológia, csillagjóslás tanításai alapján magyaráz: - -. Bp.,[1936],Magyar Könyvkiadó, 96 p. A borító rajza Kún Mihály. Kiadói illusztrált papírkötésben, szakadt, sérült borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.
17476.

Rufpreis:
1 000 HUF

17477.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, belül jó állapotban.
17478.

Rufpreis:
1 600 HUF

17479.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

17480.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17481.

Rufpreis:
1 000 HUF

17482.

Rufpreis:
1 600 HUF

17483.

Rufpreis:
5 000 HUF

17484.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF