Arany János kisebb költeményei. Bp., 1883., Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
Edgar Allan Poe: Túl életen és halálon. Fordította Pásztor Árpád. Bp., é.n., Az Est Lapkiadó Rt.-Pesti Napló Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Felelet a mondolatra Pesten 1815. Kiadta: Balassa József. Függelék: A mondolat és a felelet egykorú bírálatai és Somogyi Gedeon válasza a feleletre. Régi magyar könyvtár. XI. Szerk.: Heinrich Gusztáv. Bp., 1913., Franklin, 114+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Felvágatlan példány.
Ivor Andor: Elsején kezdődik az élet. - - versei. Bp., 1942.,Szerzői,(Busztin-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott, 1476. sz. példány. A szerző által dedikált.
Franklin W. Dixon: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp.,én.,Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Schmidtné Dr. Holló Erzsébet: Babonások, kártyavetők, kézikönyve. Bp., 1988., LSI. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sérülésnyomokkal.