Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Arany János kisebb költeményei. Bp., 1883., Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
17545.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó T. Attila (szerk.): Erdélyi Múzeum. I. kötet. Kolozsvár 1945. Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötésben, borító sérült, leszakadt.
17546.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edgar Allan Poe: Túl életen és halálon. Fordította Pásztor Árpád. Bp., é.n., Az Est Lapkiadó Rt.-Pesti Napló Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Felelet a mondolatra Pesten 1815. Kiadta: Balassa József. Függelék: A mondolat és a felelet egykorú bírálatai és Somogyi Gedeon válasza a feleletre. Régi magyar könyvtár. XI. Szerk.: Heinrich Gusztáv. Bp., 1913., Franklin, 114+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Felvágatlan példány.
17548.

Rufpreis:
1 000 HUF

17549.

Rufpreis:
800 HUF

A piarista diák kis kalauza. Bp., 1929., Stephaneum. Negyedik kiadás. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás bejegyzésekkel, firkával.
17550.

Rufpreis:
800 HUF

Fanny Brennan: Skyshades. Calvin Tomkins előszavával. New York,1990,Panache Press Book. Kiadói egészvászon-kötés.
17551.

Rufpreis:
800 HUF

Juhász Gyula: Magyar táj, magyar ecsettel. Válogatott versek. Bp., 1958, Móra. Kiadói vászonkötés, kiadói enyhén szakadt és gerincén foltos papír védőborítóval.
17552.

Rufpreis:
800 HUF

Franklin W. Dixon: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp.,én.,Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17553.

Rufpreis:
800 HUF

Szántó Judit: József Attila műfordításai. Bp., 1954., Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Kiadói papírkötés
17554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schmidtné Dr. Holló Erzsébet: Babonások, kártyavetők, kézikönyve. Bp., 1988., LSI. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sérülésnyomokkal.
17555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turczi István: Párizs. Bp., 1997, Belvárosi Könyvkiadó. A szerző által dedikált! Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóval.
17556.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF