Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2186401
17497
374
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940., Exodus,(Nagy Károly-ny.), 79+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón egy sarkán hiánnyal.
2193108
17498
374
Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Bp., 1945, Révai. Félvászon-kötés.
2193043
17499
374
Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Bp., Menorah. Egészvászon-kötés.
2193028
17500
374
Wass Albert minden verse. Szerk: Turcsány Péter. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói kartonkötés papírborítóban.
2193089
17501
374
Japanológia. Kutatás oktatás, ismeretterjesztés. Bp., 2002, Kőrösi Csoma Társaság. Papírkötés. 2192949
17502
374
2192600
17503
374
I. Benedek Irén: Székelyvér. A Nemzeti Könyvtár 60. száma. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Papírkötés.
2192712
17504
374
Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Szerzői kiadás. Félvászon-kötés. 2192334
17505
374
Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., 1899, Méhner Vilmos kiadása. Negyedik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 2192457
17506
374
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. Bp., 2007, Sanoma Budapest. Kiadói papírkötés. Szerző által dedikált.
2193052
17507
374
Petur László: Ikárusz szárnyain. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon-kötés.
2192934
17508
374
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF