Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 275

Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940., Exodus,(Nagy Károly-ny.), 79+1 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón egy sarkán hiánnyal.
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Bp., 1945, Révai. Félvászon-kötés.
17498.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Bp., Menorah. Egészvászon-kötés.
17499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wass Albert minden verse. Szerk: Turcsány Péter. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói kartonkötés papírborítóban.
17500.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japanológia. Kutatás oktatás, ismeretterjesztés. Bp., 2002, Kőrösi Csoma Társaság. Papírkötés.
17501.

Rufpreis:
2 000 HUF

17502.

Rufpreis:
1 000 HUF

I. Benedek Irén: Székelyvér. A Nemzeti Könyvtár 60. száma. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Papírkötés.
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Szerzői kiadás. Félvászon-kötés.
17504.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., 1899, Méhner Vilmos kiadása. Negyedik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17505.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. Bp., 2007, Sanoma Budapest. Kiadói papírkötés. Szerző által dedikált.
17506.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petur László: Ikárusz szárnyain. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon-kötés.
17507.

Rufpreis:
800 HUF

17508.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF