Rußland mit 200 Abbildungen. Die Ganze Welt im Bilde. München, ,Delphin-Verlag, XXIX+3 p.+96 t. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerince kis sérült, a fűzése laza, a kötése sérült.
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel. két lap kissé sérült 425/426., 427/428.), foltos lapokkal.