Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,kopott borítóval.
Dr. Lengyel Pál: A sághegyi őstelep. Celldömölk, [1965], Celldömölk Községi Tanácsa VB. Műbőr-kötésben. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Dr. Lengyel Pál által dedikált Kolozsváry Ernő (1934-1999) műgyűjtő, későbbi győri polgármester részére.
A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Benne Gábor Dénes utószavával.
Cserey Zoltán-József Álmos: Tusnádfürdő. Szent Anna-tó. Székely Nemzeti Múzeum Füzetek. 3. szám. Bp.,1997, Sepsiszentgyörgy. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés.
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.