Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Wien. Vienna/Vienne. Wien,é.n. Verlagsanstalt "Grapha". Német nyelven. Kiadói kissé foltos félvászon-kötésben, 64 db fekete-fehér fotóval Bécsről.
15036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buda és Pest 1856. L. Rohbock 16 metszete. Bp., 1988 Múzsák Közművelődési Kiadó. 16 metszet reprintje, papír mappában, jó állapotban
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baedeker, Karl: Unteritalien, Sizilien (Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu). Leipzig, 1936, Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
15038.

Rufpreis:
1 200 HUF

15039.

Rufpreis:
800 HUF

Az Eperjes-hegy élettelen és élővilága. Szerk.: Császár Géza. Kirándulásvezető természetkedvelőknek. Bp.,2002, ELTE.
15040.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szenti Tibor: Parasztvallomások. Gazdák emlékezése Vásárhelyről. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Hőgyész László: Régi települések és épületmaradványok Sümegen. Sümeg, 1976, Sümeg Nagyközségi Közös Tanács-Hazafias Népfront Bizottsága, 50 p. Kiadói papírkötéssel, jó állapotban.
15042.

Rufpreis:
800 HUF

Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. A. N. J. Den Hollander. Az Alföld települései és lakói. Bp., 1980. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

15045.

Rufpreis:
1 000 HUF

15046.

Rufpreis:
1 800 HUF

15047.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF