Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben,  jó állapotban.
15631.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Lovas Dániel-Walter Péter: Kecskemét és a kiskunsági puszták. Kecskemét,é.n.,Kecskeméti Lapok Kft. Kiadói kartonált papírkötés,kissé sérült borítóval, angol, német és magyar nyelven.
15632.

Rufpreis:
800 HUF

15633.

Rufpreis:
1 000 HUF

15634.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15636.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Töttős Gábor: Történelmi séták Szekszárdon. Szekszárd, 1986, Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15637.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veresegyház a XXI. század küszöbén. Szerk.: Dr. Horváth M. Ferenc, Dr. Kasza Sándor. Veresegyház, 1999, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
15638.

Rufpreis:
800 HUF

Barsi Ernő: Sály. Egy bükkalji falu a hagyományos gazdálkodás idején. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XVII. Miskolc, 1987, Hermann Ottó Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15639.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szekszárd. 1944-1974. Szerk.: K. Balog János, Letenyei György, Mátyás István. Szekszárd, 1974, Szekszárd Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. Megjelentette Szekszárd város Tanácsa a város felszabadulásának 30. évfordulójára.
15640.

Rufpreis:
1 200 HUF

15641.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 Földrajzi zsebkönyv 1943. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés.
15642.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF