Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

15512.

Rufpreis:
5 000 HUF

Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15514.

Rufpreis:
2 000 HUF

15515.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Ciszterci Rend Budai Szent Imre Gimnáziumának története. Az alapítástól a szétszóratásig és még azon túl is... 1912-1948-1958. Összeállító: Dr. Balogh Endre. Bp.,1994, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
15516.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csonka Károly-Sz. Koncz István: Ballada a városról. Bp.,1991, Interpress. Magyar, angol és német nyelven.  Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15517.

Rufpreis:
800 HUF

Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
15519.

Rufpreis:
2 800 HUF

Al. N. Oekonomídis: Az Athéni-i akropolisról. Térképes útmutató. Fordította: Néna Papakonstantínu. Athen, 1976. N. Guvússis, 31 p. Számos illusztrációval, valamint egy nagyméretű, színes térkép-melléklettel, 57x77 cm. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15520.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Városi Tanácsa VB. Kiadói papírkötés, a címlap kijár, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15522.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tálasi István: Kiskunság. Budapest, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőfóliában, intézményi bélyegzővel.
15524.

Rufpreis:
800 HUF

Buday Tiborné Mosonyi Klára: Dorogról a dorogiaknak. Dorog, 1972, Dorogi Nagyközségi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15525.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15526.

Rufpreis:
1 000 HUF

15527.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF