https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
15528.

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
1
15529.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1
15530.

Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Kistelek történetéből és népéletéből. Kistelek, 1976, Kistelek Nagyközség Tanácsa. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
1
15532.

Tanulmányok Kistelek történetéből és népéletéből. Kistelek, 1976, Kistelek Nagyközség Tanácsa. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.
1
15533.

Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest megye monográfiája I./2 kötet- A honfoglalástól 1686-ig. Szerk.: Zsoldos Attila. Bp.,2001, Pest Megye Monográfia Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
1
15535.

Pest megye monográfiája I./2 kötet- A honfoglalástól 1686-ig. Szerk.: Zsoldos Attila. Bp.,2001, Pest Megye Monográfia Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15536.

Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.
1
15537.

Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.
1
15538.

Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.
1
15539.

Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.
1
15540.

Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995
1
15544.

Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse