Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.