https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bibliotheca Világatlasz.  Szerkesztette: Dr. Kéz Andor és Dr. Takács József Budapest, é.n. 204 l + 48 l kép Kiadói félvászon-kötésben.
1
15588.

Bibliotheca Világatlasz. Szerkesztette: Dr. Kéz Andor és Dr. Takács József Budapest, é.n. 204 l + 48 l kép Kiadói félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15589.

A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benkő Elek: A középkori Keresztúr-szék régészeti topográfiája. Varia Archaeolgica Hungarica V. Bp.,1992, MTA, 272 p.+ 84 t.(fekete-fehér fotók)+ 3 kihajtható térkép. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődés, egyébként jó állapotban. Ritka!
1
15590.

Benkő Elek: A középkori Keresztúr-szék régészeti topográfiája. Varia Archaeolgica Hungarica V. Bp.,1992, MTA, 272 p.+ 84 t.(fekete-fehér fotók)+ 3 kihajtható térkép. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődés, egyébként jó állapotban. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
1
15591.

Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
15593.

Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tessedik városa hajdan és ma. Vezető a szarvasi Tessedik Sámuel Múzeum állandó kiállításához. Szarvas,1979, Tessedik Sámuel Múzeum. Kiadói papírkötés.
1
15595.

Tessedik városa hajdan és ma. Vezető a szarvasi Tessedik Sámuel Múzeum állandó kiállításához. Szarvas,1979, Tessedik Sámuel Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vay Márton: Zengő- Ökológia, politika és társadalmi mozgalmak a Zengő- konfliktusban. Bp., 2005. Védegylet.
1
15596.

Vay Márton: Zengő- Ökológia, politika és társadalmi mozgalmak a Zengő- konfliktusban. Bp., 2005. Védegylet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
1
15597.

Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1
15598.

Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15600.

H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
1
15601.

Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15602.

Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse