15074.
Beendet 343. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Győri Vilmos: Pozsony története. Pozsony, 1911, Angemayer Károly. Félvászon kötés, kopottas állapotban + egy töredékkel.