Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1812273
10024
326
Berény jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 58×42 cm
1814197
10025
326
Bernáth jelzéssel: Folyó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×21 cm
1815074
10026
326
Berda Ernő (1914-1961): Mészárlás, linó, papír, jelzett a linón, 21×26 cm
1806800
10027
326
Biai-Föglein István (1905-1974): Erdei út, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×29,5 cm
1812462
10028
326
Bíró jelzéssel: Balatoni öböl, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 24×32 cm 1750670
10029
326
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm
543323
10030
326
11000
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm
1799345
10031
326
Blahos Rudolf (1917-1986): Tisza-part, rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39 cm
1784890
10032
326
BM jelzéssel: Portré rajzok (4db). Ceruza, papír, 29×20 cm
1806954
10033
326
Boldizsár István (1897-1984): Ház a vízparton, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10×22,5 cm
1806952
10034
326
Boldizsár István (1897-1984): Meleg nyár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×31 cm
1806879
10035
326
Boldizsár István (1897-1984): Hátsó udvar, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF