Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Alfred Kubin (1877-1959): Teher. Klisé, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 17×14 cm
10145.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kurucz D. István (1914-1996): Koratavasz 1949. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm
10146.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Lipták György (1951 - ) Cím nélkül. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 27x18 cm
10147.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lossonczy jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×26 cm
10148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lőrincz jelzéssel: Iris femina, szerigráfia, papír, számozott (5/15), 32×35 cm
10149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lukács jelzéssel: Tájkép házakkal. Olaj, vászon, keretben, 32×52 cm
10150.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Lukovszky László (1922-1981): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm
10151.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lukovszky László (1922-1981):Domb utca. Színes rézkarc, karton, jelzett, 24×34 cm
10152.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Macskássy Izolda (1945-): Női alak. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 28x19 cm.
10153.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
14

Major Kálmán (1919-2007): Mediterrán hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×36 cm
10154.

Rufpreis:
6 000 HUF

Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm
10155.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Maknics Albert (1922-): Falusi utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×19 cm
10156.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF