Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1806757
10121
326
Kéri Imre (1945- ): Téli éjszaka, rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/50), üvegezett fa keretben, 23,5×29,5 cm 1815701
10122
326
Kiss Antal (?-?): Hófödte templom, papír, akvarell, jelzett, üvegezett fa keretben, 13x20 cm.
1806786
10123
326
Kiss Terézia (1928- ): Gránátalmás csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×43 cm
1815749
10124
326
Kiszely jelzéssel: Kápolna. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm 1675998
10125
326
Kling György (1912-1991): Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 37×29 cm 1812688
10126
326
Kobolák jelzéssel: II. Rákóczi Ferenc. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm 1799340
10127
326
Koch jelzéssel: Lesújt a halál. Olaj, karton, 40×55 cm
1815150
10128
326
Kocsis Imre (1940-): Strand. Rézkarc papír, jelzett, 25×27 cm 1758213
10129
326
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Ipoly. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm
1754144
10130
326
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Női akt sárkánnyal. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×25,5 cm
1813335
10131
326
Kondor jelzéssel: Király. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 55×38 cm 1789774
10132
326
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF