Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1795565
10084
326
Gonda jelzéssel: Izrael, művészi textilkollázs, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×31 cm 1684965
10085
326
50000
Gulyás Dénes (1927-2003): Rémálom (In Memoriam 1956). Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1813443
10086
326
Halász jelzéssel: Vigyorgó ifjú. Olaj, sérült, vászon, üvegezett sérült keretben, 30×22 cm 1718608
10087
326
Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm
1750630
10088
326
Harmat Szilvia (?- ): Bugaci viselet, hidegtű, papír, jelzett, paszpartuban, 20×15 cm
1733479
10089
326
Harmati Zsófia (1966): Tájlapok, 1997 színes rétegnyomat, 15 x 15 cm 1815191
10091
326
Heller Andor (1904-?): Fáradtan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm
1815117
10092
326
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×50 cm 1800657
10093
326
1213092
10094
326
Hevessy jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm
1694130
10095
326
32000
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Gépjavító. Olaj, farost, jelzett, keretben, 64×89 cm 1750821
10096
326
Felix Hollenberg (1868-1945): Tájkép, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 13×25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF