Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Faragó jelzéssel: Felszolgáló lány, vándor fiú. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×35 cm
10072.

Rufpreis:
2 800 HUF

10073.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fehér jelzéssel: Villanyoszlop. Olaj, papír, 28×39 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 33×23 cm
10075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fónyi jelzéssel: Félelem.Szén-pasztell, papír, 61×36 cm
10076.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fügedi Jenő (1935-):  Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×10 cm
10077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gaálné jelzéssel: Pécs, Széchényi tér a Zsolnay kúttal, papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 18x27 cm.
10078.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Jégverem, színes linó, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 42×60,5 cm
10079.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

Gácsi Mihály (1926-1987): Badacsony, színes linó, papír, jelzett, számozott (5/100), felcsavarva, 35,5×50,5 cm
10080.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Gál János (1894-1976): Élet az udvarban. Akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm
10081.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gera jelzéssel: Háztetők, olaj, farost, 20×31 cm
10082.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gergely jelzéssel: Bálák. Akvarell, papír, 30×43 cm
10083.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF