Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Conrad Gyula (1877-1959): Szentendre. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×36 cm
10048.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czencz jelzéssel: Bikinis lány. Tempera, papír, 50×70 cm
10049.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 60×43 cm
10050.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csanády András (1929- ): Öreg kapu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×30 cm
10051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm
10052.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csohány Kálmán (1925-1980): Érintés, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/20), üvegezett fa keretben, 29×19 cm
10053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): Golgota, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15×10 cm
10054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dévényi János (1956-): Ékes formák (2016). Akril, vászon, hátoldalán jelzett, keretben, 50×70 cm
10055.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10056.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10057.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Diener jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 41×30 cm
10058.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dimits Sándor (?-?): Tó részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF