Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1799229
10036
326
Bor jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 44×49 cm
1726542
10037
326
Borbély Gizella (1920-1994): Táj templommal, pasztell, papír, 50×35 cm 1752730
10038
326
90000
1750721
10039
326
Boros Edit (?- ): Fejetlenek, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/7), paszpartuban, 22,5×33,5 cm
1757956
10040
326
1777595
10041
326
1731015
10042
326
1814298
10043
326
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet II. Olaj, vászon, 70×60 cm
1634710
10044
326
Brankovics Éva (1938-): Facsoport a réten. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm
1758043
10045
326
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
1758047
10046
326
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
1584290
10047
326
Conrad Gyula (1877-1959): Nehéz út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF