Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1758184
10012
326
Barta Ernő (1878-1956): Aquincum 5 db. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24 cm (4×)
1785142
10013
326
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm
1812658
10014
326
Batthyány jelzéssel: Kalapos hölgyek. Olaj, vászon, 60×30 cm 1727263
10015
326
11000
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Falcher Strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9,5 cm 1813339
10016
326
Bálint jelzéssel: Kompzicio. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×27 cm
1812646
10017
326
Bálint jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, 24×37 cm
1764810
10018
326
80000
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek 1974 (Variácok egy témára). Kollázs, fa, hátoldalán jelzett, kiállításon, árverésen szerepelt (1998 Ráday galéria, Abigail galéria), üvegezett keretben, 27×48 1711734
10019
326
36000
Bán Tibor (1963-): Puszta. Olaj, farost, jelzett, 50×80 cm
1753114
10020
326
BG jelzéssel: Rendetlenség, vegyes technika, papír, 15×46,5 cm 1799363
10021
326
3200
Bencze László (1907-1992): Kisőrs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
1624110
10022
326
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm
1799346
10023
326
Berény jelzéssel: Szódás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF