Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Pauline Schanz, H. Waldemar: Mädchen-geschichten. Willy Plank hat színes egészoldalas illusztrációjával. Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Karl. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
Feszty Árpádné (Jókai Róza): A tengnap. (Visszaemlékezések.) Bp., 1924, Légrády, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.