A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-17. kötet. Egy pótkötettel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. 3 gerince sérült, a többi kötet ép, néhol kopásokkal. Komplett vármegyés térképsorozattal és egyéb litho táblákkal
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. A gerinc hosszanti irányban sérült, kissé levált.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. IV. kötet. Pesten, 1852, Heckenast. 672 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Dennis Wheatley: Gyilkosság Miami előtt. A floridai rendőrség 412 számu percsomója. Tervezte: M. G. Links. Fordította: Földes Jolán. Egy fiktív bűnügy fiktív dokumentumaival. Bp., 1937, Palladis. 32 melléklettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban.
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.