Nagy Lajos: Képtelen természetrajz. Bp., 1949, Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé viseltes előzéklapokkal, intézményi bélyegzőkkel, de belül jó állapotban.
Vegyes könyv tétel: Természetfölötti jelenségek atlasza; Gépjármű szerkezettani alapismeretek; Pápa településföldrajza; stb., példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 11 db
Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Számozott (600/234.) példány, kereskedelmi forgalomba nem került.
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé foltos lapszélekkel, foltos hátsó szennylappal, de egyébként jó állapotban.
Ballagi Mór, György Aladár: Kereskedelmi szótár I-II. (I. Német-magyar rész. II. Magyar-német rész.)(Egybekötve.) Bp., 1887, Franklin. Átkötött kopottas modern félvászon-kötés, de belül jó állapotban.