Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte Szép Ernő. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
15950.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Lajos: Képtelen természetrajz. Bp., 1949, Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé viseltes előzéklapokkal, intézményi bélyegzőkkel, de belül jó állapotban.
15951.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyv tétel: Természetfölötti jelenségek atlasza; Gépjármű szerkezettani alapismeretek; Pápa településföldrajza; stb., példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 11 db
15952.

Rufpreis:
800 HUF

Tény/Soros II. A Soros Alapítvány második évtizede 1995-2004 (szerk.: Nóvé Béla). Bp., 2004, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
15953.

Rufpreis:
800 HUF

Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Számozott (600/234.) példány, kereskedelmi forgalomba nem került.
15954.

Rufpreis:
1 600 HUF

15955.

Rufpreis:
5 000 HUF

Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
15956.

Rufpreis:
2 000 HUF

15957.

Rufpreis:
800 HUF

15958.

Rufpreis:
4 000 HUF

15959.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15960.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15961.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF