Márton Jó'sef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a' Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
6 db könyv-Fagyöngy. Bp., Révai; Wilder Thornton: Szent Lajos király hídja. Bp., Révai; Zilahy Lajos: Valamit visz a víz. Bp., Athenaeum; Tóth Endre: Örökké viharban. Debrecen, Csokonai; Györffy István: Nagykunsági krónika. Bp., 1941, Turul; Petőfi össze költeményei. Kötetenként változó, általában rossz állapotban.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp.,(1905), Singer és Wolfner. Kiadói festett szecessziós egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a címoldal és az azt követő két lap kijár.