Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Márton Jó'sef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a' Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.
16070.

Rufpreis:
5 000 HUF

16071.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. G. Wodehouse: Forduljon Psmithez. Fordította D. Guthi Erzsi. Világkönyvtár. Bp., é.n., Pantheon-kiadás, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
16072.

Rufpreis:
800 HUF

Schmidt József: Magyar-Latin szótár. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, magyar és latin nyelven.
16073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Világirodalmi lexikon I-XV. kötet. Bp., 1984, Akadémiai Kiadói. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16074.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
16075.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db könyv-Fagyöngy. Bp., Révai; Wilder Thornton: Szent Lajos király hídja. Bp., Révai; Zilahy Lajos: Valamit visz a víz. Bp., Athenaeum; Tóth Endre: Örökké viharban. Debrecen, Csokonai; Györffy István: Nagykunsági krónika. Bp., 1941, Turul; Petőfi össze költeményei. Kötetenként változó, általában rossz állapotban.
16076.

Rufpreis:
1 000 HUF

A megfagyott muzsikus. Bp., 1924, Királyi József Műegyetem hallgatói. 148. számozott példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth József: Sajó Sándor. Bp., 1934, Krautvig István Könyvnyomdája. Ex librisszel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16078.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vaszary János: Zörgetik az ajtót - naplójegyzetek 1944 Karácsonyától 1946 júniusáig a megszállt Magyarországról; Bp., 2007. Szabad tér. Muráti Lili: Szeretni kevesen tudnak. 2 db könyv
16079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp.,(1905), Singer és Wolfner. Kiadói festett szecessziós egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a címoldal és az azt követő két lap kijár.
16080.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szalatnai Rezső: Győry Dezső költészete. Bratislava-Pozsony, 1936, Magyar Figyelő, 26 p. Kiadói papírkötés.
16081.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF