Kopcsányi Márton (1579-1638) ferencrendi szerzetes életrajza és irodalmi munkássága. Bp., 1934, (Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., 1942, Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben