Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

16058.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16059.

Rufpreis:
1 200 HUF

16060.

Rufpreis:
1 200 HUF

16061.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szomaházy István: Muzsikáló óra. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
16062.

Rufpreis:
800 HUF

16063.

Rufpreis:
800 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16064.

Rufpreis:
800 HUF

A. Conan Doyle: A menekültek. Két világrész meséje. Bp., é.n., Légrády, 414 p. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, sérült fűzéssel.
16065.

Rufpreis:
800 HUF

Taylor Caldwell: Tűz ás Vas I-II. kötet.  Fordította Szabó Béla. Bp., 1942, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
16066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tersánszky J. Jenő: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
16067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kazinczy évkönyv 1898-1928. Szerk.: Sziklay Ferenc. Kosice-Kassa, 1929, Kazinczy Kiadóvállalat. Kiadói papírkötés, pár kijáró oldallal. (51-62 p.)
16068.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16069.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF