Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1324474
16058
295
100
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben. 1139175
16059
295
1251740
16060
295
1139334
16061
295
100
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben. 1505180
16062
295
Szomaházy István: Muzsikáló óra. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
1434492
16063
295
1505152
16064
295
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
1566437
16065
295
A. Conan Doyle: A menekültek. Két világrész meséje. Bp., é.n., Légrády, 414 p. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, sérült fűzéssel.
1566474
16066
295
Taylor Caldwell: Tűz ás Vas I-II. kötet. Fordította Szabó Béla. Bp., 1942, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
1571140
16067
295
Tersánszky J. Jenő: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1571006
16068
295
2200
Kazinczy évkönyv 1898-1928. Szerk.: Sziklay Ferenc. Kosice-Kassa, 1929, Kazinczy Kiadóvállalat. Kiadói papírkötés, pár kijáró oldallal. (51-62 p.) 1382310
16069
295
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF