Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

16034.

Rufpreis:
800 HUF

16035.

Rufpreis:
5 000 HUF

16036.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. II. kötet. Bp., 1924, Genius. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
16038.

Rufpreis:
800 HUF

16039.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16040.

Rufpreis:
800 HUF

16041.

Rufpreis:
800 HUF

16042.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

16043.

Rufpreis:
800 HUF

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
16044.

Rufpreis:
800 HUF

16045.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF