Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1255529
16118
295
100
Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával. 1174269
16119
295
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban. 1391050
16120
295
1552437
16121
295
4800
1551410
16122
295
Lakner Artur: Édes mostoha. Egy aranyhajú kisleány története. Róna Emy rajzaival. Bp., é.n., Körmendy Könyvkiadó, Hungária Nyomda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, az illusztrációk egy részét kiszinezték.
1504592
16123
295
E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.
1554936
16124
295
Totth Kálmán: "Miha". Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1551316
16125
295
1462852
16126
295
1504296
16127
295
Illyés Gyula: Válogatott versek. Bp., 1943, Révai. Kiadói bársony-kötés, kissé kopottas borítóval.
1555915
16128
295
1555913
16129
295
Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Korabeli egészvászon kötés, Zeisler Sándor egykori antikváriuma által újrakötött példány, a kötése a 80/81 oldalnál ketté vált. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF