Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

16118.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16119.

Rufpreis:
2 800 HUF

16120.

Rufpreis:
1 600 HUF

16121.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lakner Artur: Édes mostoha. Egy aranyhajú kisleány története. Róna Emy rajzaival. Bp., é.n., Körmendy Könyvkiadó, Hungária Nyomda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, az illusztrációk egy részét kiszinezték.
16122.

Rufpreis:
800 HUF

E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.
16123.

Rufpreis:
1 600 HUF

Totth Kálmán: "Miha". Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16124.

Rufpreis:
2 000 HUF

16125.

Rufpreis:
3 000 HUF

16126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Válogatott versek. Bp., 1943, Révai. Kiadói bársony-kötés, kissé kopottas borítóval.
16127.

Rufpreis:
1 000 HUF

16128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Korabeli egészvászon kötés, Zeisler Sándor egykori antikváriuma által újrakötött példány, a kötése a 80/81 oldalnál ketté vált.
16129.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF