A. J. Russell: Csak bűnösöknek. (For sinners only.) Fordították Ifj. Biberbauer Richárd és Ifj. Czeglédy Sándor. Bp., 1934, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka.
Magyar Életrajzi Lexikon I-IV. kötet. Bp., 1982-1994, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító szakadt, hiányos, de egyébként jó állapotban.
Arany-Zichy album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti napló ajándéka. Bp., 1898, Kosmos Műintézet, XV+77 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer féle-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylapon névbejegyzéssel, néhány lapon sérülésekkel.
Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben.