Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Kolozsvári Grandpierre Emil: Harmatcseppek. Bp., 1974, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16130.

Rufpreis:
2 800 HUF

16131.

Rufpreis:
1 000 HUF

16132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos.
16133.

Rufpreis:
2 000 HUF

16134.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint kiadás.
16135.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar irodalom története I-VI. kötet. Bp., 1964-1966, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Életrajzi Lexikon I-IV. kötet. Bp., 1982-1994, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító szakadt, hiányos, de egyébként jó állapotban.
16137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany-Zichy album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti napló ajándéka. Bp., 1898, Kosmos Műintézet, XV+77 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer féle-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylapon névbejegyzéssel, néhány lapon sérülésekkel.
16138.

Rufpreis:
6 000 HUF

A kultúra világa I-X. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust. Vászon, ill. félvászon kötésben, jó állapotban.
16140.

Rufpreis:
2 800 HUF

Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben.
16141.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF