https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 214

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst késbak,  Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm
1
19204.

Ezüst késbak, Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Antik ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm
1
19205.

Antik ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g
1
19206.

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br:  80 g
1
19207.

Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br: 80 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver  cutlery set  (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked
1
19208.

WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) tálca "I. osztályba való bejutásért MTK 1942" gravírozott felirattal, jelzett, 24x15 cm, nettó: 128,6 g
1
19209.

Ezüst(Ag) tálca "I. osztályba való bejutásért MTK 1942" gravírozott felirattal, jelzett, 24x15 cm, nettó: 128,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set
1
19210.

Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Távol-keleti motívumos ezüst(Ag) pohártartó hibátlan üvegbetéttel, jelzés nélkül, nettó: 106,9 g
1
19211.

Távol-keleti motívumos ezüst(Ag) pohártartó hibátlan üvegbetéttel, jelzés nélkül, nettó: 106,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag.) doboz, zár és kulcs nélkül, kis hibákkal, kisebb kb. 1.5 centiméteres repedéssel a fedél oldalán, jelzett, nettó: 387 g, 12×7 cm
1
19212.

Antik ezüst (Ag.) doboz, zár és kulcs nélkül, kis hibákkal, kisebb kb. 1.5 centiméteres repedéssel a fedél oldalán, jelzett, nettó: 387 g, 12×7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
15
 
Ezüst (Ag.) talpas tálca, jelzett, kalapált, mesterjeggyel (T), d:32 cm, nettó: 928 g
1
19213.

Ezüst (Ag.) talpas tálca, jelzett, kalapált, mesterjeggyel (T), d:32 cm, nettó: 928 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse