Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1463059
19192
283
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, nettó: 36 g, 9×6 cm 1401740
19193
283
Jewellery
Ezüst(Ag) antik evőkanál, jelzett, h: 22 cm, nettó: 55,5 g
1466009
19194
283
13000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kanál monogrammal, jelzett, h: 21 cm, nettó 87g
1460878
19195
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) púdertartó, fém betéttel, jelzett, vésett, d:7 cm, bruttó:63 g
1460893
19196
283
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, 6×7,5 cm, nettó:87 g
1460924
19197
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) névjegykártya tartó, jelzett, gravírozott díszítéssel, 8×4,5 cm, nettó:48 g
1463551
19198
283
Jewellery
Ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített kanál, jelzett, h: 19 cm, nettó: 41,4 g
1470644
19199
283
Jewellery
Ezüst(Ag) ökörfogat, jelzett, 7x10x3,5 cm, nettó: 74,4 g 1466008
19200
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) pohárka, jelzett, m: 7 cm, nettó 21 g 1470655
19201
283
Jewellery
Ezüst(Ag) lámpagyújtogató, jelzett, 7,5x5,5x5 cm, nettó: 49,8 g 1463017
19202
283
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gombok (7 db), egyik sérült, jelzettek, nettó: 70 g 1463087
19203
283
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kör alakú tűpárna, jelzett, nettó: 46 g d: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF