Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1439127
19168
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, méret:54 , jelzett, szintetikus kövekkel, nettó:2,5 g
1439123
19169
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, állítható méret, jelzett, szintetikus kövekkel, nettó:3,2 g 1390513
19170
283
Jewellery
Arany kulcs medál, Au., 14K, nettó:0,9gr., jelzett, 2cm / Gold key pendant , Au 14K net. 0,9gr, marked, 2cm
1437715
19171
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) csepp függő, csiszolt üveggel, jelzett, h:3,5 cm, bruttó: 7,6 g 1395604
19172
283
Jewellery
Ezüst "pancer" karlánc, Ag., nettó:17,9gr., jelzett, 21cm / Silver bracelet, Ag, net.17,9gr, marked, 21cm
1437724
19173
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) mini váza, jelzett, m:5,5 cm, nettó:31 g
1437708
19174
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret:51, bruttó: 5,6 g 1437640
19175
283
3200
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc ovális díszekkel, jelzett, h:62 cm, nettó: 14,7 g 1410589
19176
283
Jewellery
Ezüst(Ag) hajlított ívelt keresztes, állítható hosszúságú karlánc, jelzett, max: 20 cm, nettó: 13,3 g
1410971
19177
283
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszúkás tálka, jelzett, 12x6,5 cm, nettó: 49,5 g 1437413
19178
283
3400
Jewellery
Ezüst (Ag.) ovális támasztólábas fényképtartó keret, jelzett, 6×7 cm, bruttó:26 g 1437700
19179
283
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret:67, nettó: 5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF