Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1395215
19180
283
Jewellery
Ezüst patentzáras ezüstsodrony pénztartó, Ag., nettó:48,1gr., jelzett, 9x8cm / Silver money-holding, Ag, net. 48,1gr, marked, 9x8cm 1437635
19181
283
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.), karlánc, jelzett, h:18 cm, nettó: 7,1 g
1437732
19182
283
4600
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, m:10 cm, nettó:20 g 1441556
19183
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) "8"-szemű nyaklánc, jelzett, h:55 cm, nettó: 9,7 g 1424533
19184
283
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,9 g
1404632
19185
283
44000
Jewellery
Arany (14k) pecsétgyűrű, zománc díszítéssel, jelzett, méret:60 nettó:7g 1441470
19186
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) cicás-szíves karlánc, jelzett, h:17 cm nettó: 4,9 g 1441483
19187
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) lapos pancer emblémás karlánc, jelzett, h:19 cm nettó: 7,1 g 1424536
19188
283
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, deformálódott, méret: 57, bruttó: 1,9 g
1453078
19189
283
Jewellery
Ezüst, ívelt négyszög mintás nyaklánc, Ag., nettó:25,7r., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag..25,7 g, marked, 42,5cm
1356403
19190
283
Jewellery
Ezüst glides karlánc, Ag., nettó: 27,2gr., jelzett, 18 cm /Silver bracelet, Ag, net. 27,2gr, signed, 18cm 1463075
19191
283
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gombok (14 db), jelzett, nettó: 57 g, d:2 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF