Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1468847
19000
283
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc peridottal díszítve, jelzett, bruttó: 9,8 g 1468842
19001
283
Jewellery
Ezüst(Ag) bross szintetikus zöld kővel, jelzés nélkül, bruttó: 18,2 g 1468315
19002
283
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes szemű pancer karlánc, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,7 g 1462374
19003
283
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony figaro nyaklánc, jelzett, h: 49,5 cm, nettó: 3,6 g 1462409
19004
283
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört szíves nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 4,1 g 1462377
19005
283
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony figaro karlánc, jelzett, h: 20 cm, nettó: 1,8 g 1462455
19006
283
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott szemű nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 4,2 g 1462448
19007
283
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony venezianer nyaklánc, jelzett, h:49,5 cm, nettó: 1,9 g 1462444
19008
283
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer karlánc, jelzett, h: 21 cm, nettó: 2,7 g 1462441
19009
283
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 6,7 g 1462412
19010
283
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört szíves karlánc, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 1,9 g 1462436
19011
283
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) wales nyaklánc, jelzett, h: 41,5 cm, nettó: 8,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF