Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1468364
19072
283
Jewellery
Ezüst(Ag) plasztikus erotikus gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 8,3 g 1468362
19073
283
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos kiskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 9,8 g 1468360
19074
283
Jewellery
Vékony ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 1,8 g 1468353
19075
283
Jewellery
Vékony ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 3,6 g 1468339
19076
283
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos-holdas nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó:4,8 g 1468334
19077
283
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 6,5 g 1468330
19078
283
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 10,4 g 1468325
19079
283
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 9,9 g 1468322
19080
283
Jewellery
Vékony ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: 4 g 1463555
19081
283
Jewellery
Ezüst(Ag) kölnitartó függő, jelzett, 4,7x2,3 cm, nettó: 14,1 g 1468319
19082
283
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott, csavart nyaklánc, jelzett, h: 49 cm, nettó: 8,7 g
1434318
19083
283
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, sérüléssel, h: 17 cm, nettó: 2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF