Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1469173
19060
283
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, opálos berakású medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 8 g 1469157
19061
283
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő apró függőkkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 4,7 g 1469166
19062
283
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, markazit berakásos ezüst(Ag) szív medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 3,4 g 1468423
19063
283
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített cipellő függő, 3x1,5 cm, bruttó: 2,3 g 1468419
19064
283
Jewellery
Ezüst(Ag) hód függő, jelzés nélkül, 2,5x1,3 cm, nettó: 0,8 g
1468405
19065
283
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlán függő, jelzett, 2,3x1,8 cm, nettó: 2,1 g 1468396
19066
283
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, áttört gyűrű, jelzett, méret: 52, 7,2 g
1468392
19067
283
Jewellery
Ezüst(Ag) jegygyűrű, jelzett, méret: 48, nettó: 2,6 g 1468387
19068
283
Jewellery
Ezüst(Ag) pálmaágas gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 1,7 g
1468384
19069
283
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 5,2 g 1468380
19070
283
Jewellery
Ezüst(Ag) széles jegygyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 4,5 g 1468376
19071
283
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) "Hubertus" függő, jelzés nélkül, 4x2,8 cm, nettó: 7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF