Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1463807
19120
283
Jewellery
Arany(Au) 14K fülbevalópár ametiszt berakással, jelzett, bruttó: 2,2 g 1466498
19121
283
Jewellery
Nyers ezüst(Ag) üveg fiolában, 10 g 1461345
19122
283
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) óralánc és makk formájú függő, jelzett, h:23 cm, nettó: 25 g 1466496
19123
283
Jewellery
Nyers ezüst(Ag) üveg fiolában, 10 g 1460935
19124
283
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál sérült szintetikus kővel, horpadásokkal, jelzett, bruttó:9 g 1462730
19125
283
Jewellery
Kegytárgyak: ezüst (Ag) medál és nyaklánc, nettó: 9 g 1466503
19126
283
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 10x8 cm, nettó: 110,4 g 1468308
19127
283
Jewellery
Masszív ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,2 g
1468796
19128
283
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkányos medál, jelzett, d: 4 cm, nettó: 14,5 g 1429727
19129
283
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott cigarettatárca, belsejében "Pista" gravírozással, jelzett, 8x12x1 cm, br: 174,9 g
1469048
19130
283
14000
Jewellery
Csajka arany(Au) 14K tokos női mechanikus karóra, jelzett, működik, br: 11,1 g 1468448
19131
283
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 1,4x1,5 cm, bruttó: 3,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF