Juwelen

Zahl der Lose: 214

Arany(Au) 14K fülbevalópár ametiszt berakással, jelzett, bruttó: 2,2 g
19120.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nyers ezüst(Ag) üveg fiolában, 10 g
19121.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antik ezüst (Ag.) óralánc és makk formájú függő, jelzett, h:23 cm, nettó: 25 g
19122.

Rufpreis:
5 000 HUF

19123.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag.) medál sérült szintetikus kővel, horpadásokkal, jelzett, bruttó:9 g
19124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kegytárgyak: ezüst (Ag) medál és nyaklánc, nettó: 9 g
19125.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 10x8 cm, nettó: 110,4 g
19126.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Masszív ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett,  h: 44,5 cm, nettó: 19,2 g
19127.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) sárkányos medál, jelzett, d: 4 cm, nettó: 14,5 g
19128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott cigarettatárca, belsejében "Pista" gravírozással, jelzett, 8x12x1 cm, br: 174,9 g
19129.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csajka arany(Au) 14K tokos női mechanikus karóra, jelzett, működik, br: 11,1 g
19130.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 1,4x1,5 cm, bruttó: 3,7 g
19131.

Rufpreis:
1 400 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF