https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1252194
13398
266
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1253395
13399
266
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1264996
13400
266
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk. Fabó Bertalan. Másfélszáz képpel és hasonmással. Bp., 1910, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a gerinc elszíneződött, belül azonban jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1222905
13401
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassa Bálint Összes versei. Sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Stádium. Kiadói borítós papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286008
13402
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, kissé sérült nyl-kötésben, védőtök és kísérőtanulmány nélkül
Das Lot is nicht erreichbar
1285900
13403
266
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139559
13404
266
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1222269
13405
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
13406
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1238092
13407
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221369
13408
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221357
13409
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse