Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

De Kruif, Paul: Bacillusvadászok. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13385.

Rufpreis:
800 HUF

Kovács Margit Múzeum. Szentendre. Kiadja a Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, sok képpel illusztrált, jó állapotban.
13386.

Rufpreis:
800 HUF

Muther Richard: A festőművészet története. I-II. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotba.
13387.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Az országépítő. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben. Az első előzéklapot kivágták.
13389.

Rufpreis:
800 HUF

Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Bp., é.n., Athenaeum.  Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13390.

Rufpreis:
800 HUF

Nyirő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, enyhén meglazult előzékkel.
13391.

Rufpreis:
800 HUF

Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., 1938, Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
13392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.
13393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Legifj. Szász Károly: Versek. Budapesten, 1909, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben
13394.

Rufpreis:
1 000 HUF

13395.

Rufpreis:
3 000 HUF

13396.

Rufpreis:
1 800 HUF

13397.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF