Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

Thomas Mann: Halál Velencében. Gyoma, 1922. Kner. 102 p. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben. A gerince enyhén sérült.
13336.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thackeray W.M.: A négy György. Kor-rajzi képek angol udvari és városi életből. Pest, 1867, Ráth Mór. Kissé viseltes  egészvászon kötésben
13337.

Rufpreis:
1 000 HUF

Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, é.n., Leblang Könyvkiadóvállakat. Kissé viseltes félvászon kötésben
13338.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar... Kolozsvári Sándor rajzaival. Budapest, 1937, Dante Kiadás. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben
13339.

Rufpreis:
1 000 HUF

13340.

Rufpreis:
2 000 HUF

13341.

Rufpreis:
1 000 HUF

Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé elvált kiadói papír kötésben
13342.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kúnos Ignác dr.:Török nyelvköny. Nyelvtan, Olvasmányok, beszélgetések, szójegyzék. I-II. Budapest, 1916, Athenaeum. Kissé töredezett szélű papír kötésben
13343.

Rufpreis:
5 000 HUF

R. Brimley Johnson: The complete poetical works of Edgar Allan Poe. With three essays on poetry. London, 1919, Oxford University Press. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
13344.

Rufpreis:
1 400 HUF

13345.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lőwy Árpád: Versek. Válogatták és sajtó alá rendezték Lőwy Árpád tisztelői. Kiadói karton kötésben.
13346.

Rufpreis:
1 400 HUF

13347.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF