Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1334964
13336
266
Thomas Mann: Halál Velencében. Gyoma, 1922. Kner. 102 p. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben. A gerince enyhén sérült. 1335580
13337
266
Thackeray W.M.: A négy György. Kor-rajzi képek angol udvari és városi életből. Pest, 1867, Ráth Mór. Kissé viseltes egészvászon kötésben
1335529
13338
266
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, é.n., Leblang Könyvkiadóvállakat. Kissé viseltes félvászon kötésben 1335536
13339
266
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar... Kolozsvári Sándor rajzaival. Budapest, 1937, Dante Kiadás. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben
1335570
13340
266
1335575
13341
266
1335590
13342
266
Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé elvált kiadói papír kötésben 1335660
13343
266
Kúnos Ignác dr.:Török nyelvköny. Nyelvtan, Olvasmányok, beszélgetések, szójegyzék. I-II. Budapest, 1916, Athenaeum. Kissé töredezett szélű papír kötésben
1330133
13344
266
R. Brimley Johnson: The complete poetical works of Edgar Allan Poe. With three essays on poetry. London, 1919, Oxford University Press. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel. 1323469
13345
266
1327006
13346
266
Lőwy Árpád: Versek. Válogatták és sajtó alá rendezték Lőwy Árpád tisztelői. Kiadói karton kötésben. 1335296
13347
266
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF