Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

Karinthy Frigyes: Holnap reggel. (Tragikomédia három felvonásban). Békéscsaba, 1916, Tevan Kiadás. Kissé viseltes illusztrált kiadói papír kötésben.
13348.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerhárd Lajos (szerk.): A magyar sport pantheonja. I-II. A magyar sport reneszánszának története 1896-tól napjainkig. Budapest, 1932, A Magyar Sport Pantheonja Kiadóvállalat. Viseltes egészvászon kötésben
13349.

Rufpreis:
1 000 HUF

Albrecht kir. Herceg et alii: Magyar Sport. Budapest,  [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
13350.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rudyard Kipling: A dzsungel könyve és az új dzsungel-könyv. Haranghy Jenő rajzaival. Budapest, Győző Andor kiadása. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
13351.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bevezető kötet.  Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kissé szakadozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben és elvált lapokkal
13352.

Rufpreis:
4 000 HUF

Erikson, Steven: A Hold udvara. Bp., 1999, Alexandra (A Malazai Bukottak Könyvének Regéje 1.). Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13353.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sztrókay Lajos: Északi fal. Bp., Magyar Sí- és Turistaélet. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13354.

Rufpreis:
2 000 HUF

13355.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó ás társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, vetemedett lapokkal és borítóval.
13356.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
13357.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lelkes: Magyar helységnév azonosító szótár / Gazetteer Hungary with ex-hungarian territories; Baja 1998. Talma kiadó. Szép állapotban
13358.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jászai Mari emlékiratai. s. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, gerincén sérült egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
13359.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF