Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1334812
13324
266
Anatole France: Írókról. Bp., é.n., Dante. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott szecessziós egészvászon-kötésben. 1335868
13325
266
1335839
13326
266
Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói papírkötésben, könyvtári pecséttel. 1334806
13327
266
Waldapfel József: Katona József. Bp., 1942, Franklin. 1 t. (Katona J.), 200 p. Kiadói, kissé sérült borítójú papírkötésben. Gyulai Ágost (1868-1957) pedagógus, irodalomtörténésnek dedikált példány! 1331854
13328
266
Tamás István: 5 világrész a Szajna partján. Szabadka, 1927, Minerva Rt. Kosztolányi Dezső előszavával. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka! 1336113
13329
266
1335049
13330
266
1330985
13331
266
1331004
13332
266
Wesselényi Miklós: Atlantiszi harangszó. Bp., é.n. , Magyar Téka. Kiadói félvászonkötésben.
1331022
13333
266
1333913
13334
266
A Gyulai Pál által alapított Olcsó Könyvtár sorozat 28 kötete egyben. Kiadja a Franklin-Társulat. cca 1880 és 1900 közötti kiadások, változó állapotban. 1334970
13335
266
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF