Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

Anatole France: Írókról. Bp., é.n., Dante. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott szecessziós egészvászon-kötésben.
13324.

Rufpreis:
1 000 HUF

13325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói papírkötésben, könyvtári pecséttel.
13326.

Rufpreis:
1 200 HUF

Waldapfel József: Katona József. Bp., 1942, Franklin. 1 t. (Katona J.), 200 p. Kiadói, kissé sérült borítójú papírkötésben. Gyulai Ágost (1868-1957) pedagógus, irodalomtörténésnek dedikált példány!
13327.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tamás István: 5 világrész a Szajna partján. Szabadka, 1927, Minerva Rt. Kosztolányi Dezső előszavával. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka!
13328.

Rufpreis:
3 000 HUF

13329.

Rufpreis:
1 200 HUF

13330.

Rufpreis:
3 000 HUF

13331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wesselényi Miklós: Atlantiszi harangszó. Bp., é.n. , Magyar Téka. Kiadói félvászonkötésben.
13332.

Rufpreis:
1 200 HUF

13333.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Gyulai Pál által alapított Olcsó Könyvtár sorozat 28 kötete egyben. Kiadja a Franklin-Társulat. cca 1880 és 1900 közötti kiadások, változó állapotban.
13334.

Rufpreis:
2 000 HUF

13335.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF